"Słowa św. Franciszka"

Молитва благальна і подячна (V)
... І Пресвяту завжди Діву Марію, св. Михаїла, Гавриїла і Рафаїла, і сонми блаженних серафимів і херувимів, престоли, господьства, начала, власті і сили, ангелів, архангелів, святого Йоана Хрестителя, Йоана Євангеліста, Петра, Павла і святих патріархів, пророків, немовлят, апостолів, євангелістів, учнів, мучеників, сповідників, дів, святих Іллю і Еноха, і всіх Святих, які були і будуть, і є тепер, через Твою любов смиренно благаємо, щоб так, як Тобі це є  до вподоби, подяку складали за все Тобі, найвищому правдивому Богу, вічному і живому, з Сином Твоїм возлюбленим, а Господом нашим Ісусом Христом і Святим Духом Утішителем на віки вічні. Амінь. (пор. Од 19, 34) ...   

Aktualności

Курс Духовної Віднови

В днях 27січня- 1 лютого 2019 року в монастирі в Більшівцях відбувся перший формаційний тиждень КДВ для сестер - монахинь двох обрядів Католицької Церкви в Україні. Даний Курс створений Асоціацією Католицьких Інституцій і триває вже кілька років.czytaj więcej »

Адвентові розважання про молитву

В днях від 9 до 11 грудня в парафії св. Антонія у Львові пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії св. Йосифа в Кременчуці. 

czytaj więcej »

Представники Францисканського Ордену Світських з парафії св. Антонія на дні народження нової спільноти

17 листопада у родині францисканських орденів відзначають спомин св. Єлизавети Угорської, покровительки Францисканського Ордену Світських (ФОС). Цього дня двоє делегатів від нашої львівської спільноти ФОС, с. Галина Берко та с. Ірина Джана, прибули до Рави Руської з приводу особливої події:czytaj więcej »

Ідемо на канікули з Богом

В школах розпочалися осінні канікули, які триватимуть до 4 листопада, у зв’язку з чим, від понеділка по середу, при храмі св. Антонія мали місце „Канікули з Богом”, які організували Сестри Серцянки. З дітьми були с. Богна, с. Тетяна і с. Вікторія, які ведуть заняття з катехізису для дітей з україномовної та польськомовної спільнот, і о. Славомир, який катехізує парафіяльну молодь. 

czytaj więcej »

Реліквії св. Антонія Падуанського у львівському Санктуарії св. Антонія

18 вересня у нашому Санктуарії перебували реліквії св. Антонія Падуанського. Релікварій із забальзамованою частинкою тіла святого привезли до Львова з італійської базиліки двоє отців францисканців – Еліджіо Каніл OFM Conv і Даніель Фечета OFM Conv.

czytaj więcej »

Урочистості в честь бл. Якова Стрепи

Цими днями вже ввосьме у Львові урочисто вшанували бл. Якова Стрепу – покровителя нашого міста, Львівської Архідієцезії, а також Ордену Братів Менших Конвентуальних (Францисканців) в Україні. Процесійна хода з реліквіями блаженного пройшла в суботу, 8 вересня, від францисканського храму св. Антонія до Кафедрального собору.

czytaj więcej »