"Słowa św. Franciszka"

Ніхто не повинен вивищуватись гордістю, але нехай хвалиться Хрестом Господнім
 
Людино, задумайся, до якої великої гідності підніс тебе Господь Бог, бо створив тебе і сформував твоє тіло на образ улюбленого Сина свого та твою душу на подобу (пор. Бут 1, 26). І усі створіння, які є під небом, кожен по-своєму, служать своєму Творцеві, визнають Його і слухають краще, ніж ти. І навіть злі духи не розіп’яли Його, але це ти разом із ними розіп’яв Його та надалі розпинаєш через уподобання у вадах і гріхах.

Aktualności

Храмове свято в Борисполі

Храмове свято у Францисканській парафії Преображення Господнього в Борисполі в цьому році було дуже особливим. Месу очолив о. Олександр Литвінюк, перший римо-католицький священник в місті Бориспіль.

czytaj więcej »

Група молоді з України взяла участь у FSM– францисканській зустрічі молоді у Польщі

«Присутність» - під такою назвою пройшла зустріч францисканської молоді (FranciszkańskieSpotkanieMłodych – FSM) на КальваріїПацлавській. Це мале село в Польщі, недалеко від українського кордону. Тут знаходиться санктуарій Матері Божої Слухаючої. В останній тиждень липня сюди з’їхалося більше тисячі молодих людей з різних куточків сусідньої нам держави, щоб прославляти Бога і творити велику спільноту. Це вже 32-е FSM, яку організовують брати менші францисканціконвентуальні(з1988 р.). Таким чином – це найстаріша зустріч молоді в Польщі релігійного характеру. 

czytaj więcej »

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 3

В Більшівцях я був перший раз і не варто навіть мене запитувати, чи приїду ще раз не варто навіть мене запитувати, чи приїду ще раз бо додому, де двері відкриті кожному, тягне як магнітом. Бог відкрився мені в відкритих серцях, і в діянні Святого Духа. Маленькі дрібнички, які здавалися недоліками перетворювалися в великі переваги. А таке може зробити тільки Святий Дух і бр.Петро не словами, а прикладом.
В Україні церква цвіте, і це те, що мені запало в душу надовго.

czytaj więcej »

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 2

Чимось новим став для нас недільний сніданок з прекрасними спільнотами. Це особливий час, коли Богу посвячені особи розповідали про своє згромадження, відповідали на питання і разом їли канапки і пили чайок. Хтось отримав нові знання, хтось посмішку, а хтось вервицю. Бог подбав про кожного.

czytaj więcej »

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 1

Мир і добро!
Інтеграційний сніданок, різноманітні тренінги, квест, дорога спокус, вечорниці та щоденні дискотеки - що це?
Ні, це не якийсь черговий фестиваль. Це ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях. Було не просто цікаво, було мега цікаво.
Ми з молоддю вибрали кілька питань, роздумували над ними і отримали свідчення, цінність яких важко переоцінити.

czytaj więcej »

Xамове свято в честь св. Антонія з Падуї

13 червня ми відзначали храмове свято в честь св. Антонія з Падуї – одного з найбільших святих Католицької Церкви. Він є покровителем нашого Санктуарію, до якого щодня, а особливо, щовівторка, приходить на молитву безліч людей, вірячи в допомогу цього великого святого.

czytaj więcej »