"Słowa św. Franciszka"

Усіляке добро належить віддавати Богові
Блаженний  слуга,  який  віддає  Господу  Богу  всіляке  добро,  коли  ж  хтось  що-небудь  залишає  для  себе,  той  ховає  у  собі  гроші Господа  Бога  свого  (пор. Мт 25, 18)  і  те,  що  вважав  своїм,  заберуть  йому  (пор. Лк 8, 18).

Aktualności

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 3

 

 

В Більшівцях я був перший раз і не варто навіть мене запитувати, чи приїду ще раз czytaj więcej »

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 2

Чимось новим став для нас недільний сніданок з прекрасними спільнотами. Це особливий час, коли Богу посвячені особи розповідали про своє згромадження, відповідали на питання і разом їли канапки і пили чайок. Хтось отримав нові знання, хтось посмішку, а хтось вервицю. Бог подбав про кожного.

czytaj więcej »

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 1

Мир і добро!
Інтеграційний сніданок, різноманітні тренінги, квест, дорога спокус, вечорниці та щоденні дискотеки - що це?
Ні, це не якийсь черговий фестиваль. Це ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях. Було не просто цікаво, було мега цікаво.
Ми з молоддю вибрали кілька питань, роздумували над ними і отримали свідчення, цінність яких важко переоцінити.

czytaj więcej »

Xамове свято в честь св. Антонія з Падуї

13 червня ми відзначали храмове свято в честь св. Антонія з Падуї – одного з найбільших святих Католицької Церкви. Він є покровителем нашого Санктуарію, до якого щодня, а особливо, щовівторка, приходить на молитву безліч людей, вірячи в допомогу цього великого святого.

czytaj więcej »

Mіжнароднe паломництвo до Меджугор’я

В днях 05-10.06.2019р. спільнота «Віра і Світло» і капелан о. Станіслав Пенкаля взяли участь в міжнародному паломництві до Меджугор’я для осіб з особливими потребами.czytaj więcej »

«Як Тобі служити, Господи?»

Вперше в Бориспільському монастирі св. Бонавентури з 31 травня по 2 червня відбулися реколекції для хлопців на тему «Як Тобі служити, Господи?» Під час реколекцій було багато молитви, роздуми над словом Божим, адорації, зустрічі в групах.

czytaj więcej »