"Слова св. Франциска"

Після знань повинні бути добрі діла
 
Апостол говорить: Буква вбиває, дух же оживлює (2 Кор 3, 6). Буква вбиває тих, які прагнуть пізнати лише самі слова, щоб вважати себе мудрішими від інших і здобути велике багатство, та роздати його рідним і друзям. І тих ченців вбиває літера, які не хочуть керуватися духом Божого Письма, але, радше, прагнуть пізнавати лише слова і пояснювати їх іншим. І тих оживлює дух Божого Письма, які жодних знань, що мають і прагнуть мати, не приписують тілу, але словом і прикладом відносять до Найвищого Господа Бога, якому належить усіляке добро.

НОВИНИ

Храмове свято в Борисполі

Храмове свято у Францисканській парафії Преображення Господнього в Борисполі в цьому році було дуже особливим. Месу очолив о. Олександр Литвінюк, перший римо-католицький священник в місті Бориспіль.

Більше...

Група молоді з України взяла участь у FSM– францисканській зустрічі молоді у Польщі

«Присутність» - під такою назвою пройшла зустріч францисканської молоді (FranciszkańskieSpotkanieMłodych – FSM) на КальваріїПацлавській. Це мале село в Польщі, недалеко від українського кордону. Тут знаходиться санктуарій Матері Божої Слухаючої. В останній тиждень липня сюди з’їхалося більше тисячі молодих людей з різних куточків сусідньої нам держави, щоб прославляти Бога і творити велику спільноту. Це вже 32-е FSM, яку організовують брати менші францисканціконвентуальні(з1988 р.). Таким чином – це найстаріша зустріч молоді в Польщі релігійного характеру. 

Більше...

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 3

В Більшівцях я був перший раз і не варто навіть мене запитувати, чи приїду ще раз не варто навіть мене запитувати, чи приїду ще раз бо додому, де двері відкриті кожному, тягне як магнітом. Бог відкрився мені в відкритих серцях, і в діянні Святого Духа. Маленькі дрібнички, які здавалися недоліками перетворювалися в великі переваги. А таке може зробити тільки Святий Дух і бр.Петро не словами, а прикладом.
В Україні церква цвіте, і це те, що мені запало в душу надовго.

Більше...

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 2

Чимось новим став для нас недільний сніданок з прекрасними спільнотами. Це особливий час, коли Богу посвячені особи розповідали про своє згромадження, відповідали на питання і разом їли канапки і пили чайок. Хтось отримав нові знання, хтось посмішку, а хтось вервицю. Бог подбав про кожного.

Більше...

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 1

Мир і добро!
Інтеграційний сніданок, різноманітні тренінги, квест, дорога спокус, вечорниці та щоденні дискотеки - що це?
Ні, це не якийсь черговий фестиваль. Це ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях. Було не просто цікаво, було мега цікаво.
Ми з молоддю вибрали кілька питань, роздумували над ними і отримали свідчення, цінність яких важко переоцінити.

Більше...

Xамове свято в честь св. Антонія з Падуї

13 червня ми відзначали храмове свято в честь св. Антонія з Падуї – одного з найбільших святих Католицької Церкви. Він є покровителем нашого Санктуарію, до якого щодня, а особливо, щовівторка, приходить на молитву безліч людей, вірячи в допомогу цього великого святого.

Більше...

Mіжнароднe паломництвo до Меджугор’я

В днях 05-10.06.2019р. спільнота «Віра і Світло» і капелан о. Станіслав Пенкаля взяли участь в міжнародному паломництві до Меджугор’я для осіб з особливими потребами.Більше...

«Як Тобі служити, Господи?»

Вперше в Бориспільському монастирі св. Бонавентури з 31 травня по 2 червня відбулися реколекції для хлопців на тему «Як Тобі служити, Господи?» Під час реколекцій було багато молитви, роздуми над словом Божим, адорації, зустрічі в групах.

Більше...