Спільнота у Борисполі

о. Станіслав Нуцковський - настоятель
вічні обіти - 24.11.2007
пресвітерські свячення - 30.05.2009
 
о. Кшиштоф Пельц
вічні обіти - 08.12.2001
пресвітерські свячення - 31.05.2003
 
  
о. Михайло Сташак 
вічні обіти - 08.12.2000
пресвітерські свячення - 25.05.2002