Францисканські Молодіжні Реколекції
«Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога»

Паломництво “Миру і Поєднання”
7-11 липня - зі Снятина
8-11 липня - зі Львова і Тернополя

XIV Францисканська Зустріч Молоді у Більшівцях
12-15 липня 2015 р.

З собою необхідно мати: Святе Письмо, розарій, сухий провіант на кожний день, столові прибори, спальний мішок, карімат, ліхтар, намет. Забезпечуємо: хліб і чай, гарячі перші страви на обід.

Кошт участі: у паломництві – 100 грн.;

у Зустрічі Молоді – 100 грн.

Просимо: про обов’язкове зголошення своєї участі до кінця червня за адресою: Монастир Францисканців, 79010 Львів, вул. Личаківська 49а, тел.: (032) 276 70 40;

Зустріч (бр. Мар’ян) тел.: 0962239298;
Паломництво зі Львова (бр. Петро) тел.: 0674 373 818;
Паломництво із Тернополя (бр. Христофор) тел.: 0965 229 637;
Паломництво зі Снятина (о. Григорій) тел.: 0673 951 369

 
РЕКОЛЕКЦІЇ НЕ ДЛЯ ВСІХ! ПРОТИ ТЕЧІЇ

РЕКОЛЕКЦІЇ НЕ ДЛЯ ВСІХ! ПРОТИ ТЕЧІЇ – це францисканські реколекції в горах для хлопців віком від 16 років, для тих, хто шукає пригоду, готовий на випробування і шукає Правду.
Провідною думкою цієї пригоди є слова св. Йоана Павла ІІ: „Якщо хочеш віднайти джерело, мусиш іти ПРОТИ ТЕЧІЇ” і цією дорогою підемо зі св. Франциском.

Реколекції відбуватимуться у дорозі, яку пройшов св. Франциск. Будемо долати труднощі, здобувати вершини Карпат Мармароського масиву та шукати цінності, власну тотожність, покликання та Джерело Правди – Ісуса Христа. Усе це будемо переживати у дусі францисканської простоти, радості та пригоди з Богом. З собою взяти: (у рюкзак!)
- Куртку в разі дощу
- Кофту на холодні вечори
- Головний убір
- Ліхтарик
- Спальний мішок
- Карімат
- Намет (якщо є в наявності)
- Столові прибори (металеву миску, чашку і ложку)
- Пластикову пляшку на воду
- Міцні чоботи - Змінний одяг
- Розарій

У програмі реколекцій:
- Спільна мандрівка горами Карпат (з рюкзаками на плечах)
- Меса в оточенні природи Карпат
- Конференції-розмови під час відпочинку
- Ночівля у палатках на луках Карпат
- Спільне приготування їжі

Фінанси: - Добровільне пожертвування на продукти харчування (платиш стільки, скільки ти в змозі заплатити).

Зголошення приймаються до 17 липня 2015 р. за тел.: 097 39 78 278 бр. Станіслав Нуцковський.

 
Призив
Призив до рядів захисників правд віри, гідності людини і проповідників Євангелія в спільноті францисканців (OFM Conv)
- тактика дії: Мир і Добро
- спосіб дії: присвячення свого життя Богу і Церкві, живуть в убогості, послусі і чистоті
- поле дії: цілий світ, там, де є потребуючі і очікуючі на Євангеліє
- уклад (взагалі то договір, умова): Царство Небесне
- маємо найпотужнішу зброю: молитву і покуту
Вимоги до кандидатів:
- хрещення
- стаж віри в католицькій Церкві не менше, ніж 3 роки
- освіта - принаймі середня (закінчена середня школа)
- вік від 18 років і старше
Більше інформації надає душпастир покликання бр. Станіслав Нуцковський
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Tel. 097 39 78 278
 
Інакше ніж на щодень...
В днях від 18 до 22 липня 2011 р. бр. Станіслав Нуцковський провадив францисканські реколекції в Яблуниці у Карпатах для осіб, які шукають своєї дороги під гаслом "Інакше ніж на щодень... здобуваємо вершини зі св. Франциском з Асижу". В обідню пору ми доїхали зі Львова до організації Caritas Львівської архідієцезії, на території якої ми розклали намети. Звечора під час Євхаристії, що мала місце в каплиці ми розпочали реколекції.
Наступного дня після сніданку ми вирушили на першу вершину гори Хом'як, висота якої становить 1540 м над рівнем моря. На вершині ми пообідали. Повернувшись, вечором ми відслужили Святу Месу, після якої відбулась конференція на закінчення дня.
Третього дня ми вирушили до водоспаду Гук, що знаходиться в Національному Парку. Там купалися у крижаній воді для того, щоб загартуватись. Після повернення на базу враз із учасника оази, що в той самий час відбувалась на території організації, ми відслужили Месу, Після Святої Меси розпочалася сильна буря, яка затопила наші намети, а після її завершення ми мусіли висушити намети перед сном.
У четвер, після пережитої в мокрих наметах ночі до обіду тривало сушіння наметів, спальних мішків, каріматів і одягу. Ввечері ми розпалили багаття, після якого хлопці офіційно лягли спати. Нажаль, зранку виявилось, що вони трохи набешкетували, через що до обіду в п'ятницю, поки ми вирушили у зворотну дорогу, хлопці мали роботу: усували збитки і прибирали всю територію організації та навколишнього лісу.
В авто вони зізнались, що від тоді слово "збитки" погано їм асоціюється, так як вони відчули на собі неприємні наслідки.
Вважаю, що реколекції пройшли успішно та привели до почутку навернення завдяки тим незапланованим подіям.
 
 
Створені для Любові
З 28 грудня 2011 року по 5 січня 2012 року в Санктуарії Матері Божої в Більшівцях,  уже вдруге відбулися ФРАНЦИСКАНСЬКІ МОЛОДІЖНІ РЕКОЛЕКЦІЇ OASIS, започатковані восени 2011 року Отцями Францисканцями і
аніматорами Школи християнського життя та євангелізації. Цього разу, так як і попереднього, відповідальним за реколекції, які пройшли під гаслом <<Створені для любові>>, був о. Кароль Янушевський OFMConv.
У ці дні зібралася молодь (бл. 100 осіб) з чотирьох областей України - Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької та Тернопільської, щоб поєднати приємне з корисним, тобто зустріти Новий 2012 Рік в гарному товаристві Бога і людей, під опікою Матері Божої Більшівецької, та щоб задуматися над своїм життям і покликанням.
Як і належиться християнським реколекціям, перше місце було відведене молитві. Вона була цікава і різноманітна, традиційна і спонтанна - Євхаристія, роздуми над Божим словом, молитва псалмами, власними словами, а також піснями, жестами і танцями. Глибоко запав в душу молодих людей вечір, коли вони прийняли Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя, вечір прощення, коли пробачали, перепрошували та молилися до Святого Духа.
Відповідно до основної теми реколекцій, конференції, розмови, ділення в малих групах були присвячені покликанню, яким Бог обдарував людину, створюючи її на свій образ, тобто покликанню до Любові. Що таке справжня любов, яким повинен бути чоловік, жінка та відносини між ними, якими повинні бути взаємини між молодими людьми, між старшим і молодшим поколінням? Такі та інші життєві запитання обговорювалися на зустрічах. Незважаючи на молодий вік учасників, були конференції присвячені приготуванню до життя у подружжі, у сім'ї; конфліктам, яких ніколи не можна уникнути в сімейній спільноті. Окрім розмов, проводилися  майстер-класи - танцювальний та акторський, а також тренінги: як слухати інших людей та вміло вести діалог.
Достатньо було місця і часу також на розваги: танці, ігри, веселі вечори та спільні прогулянки. Все це, щоб краще пізнати людей, які поруч, щоб подружитися, щоб створити справжню спільноту. А зустріч Нового Року, що розпочався адорацією Ісуса у Пресвятих Дарах і Євхаристією, а продовжився привітаннями, взаємними побажаннями, бенгальськими вогнями і танцями, буде цілий рік радісно відлунюватися в пам'яті і серцях учасників реколекцій, які вже з нетерпінням чекають на наступний, весняний, тур реколекцій у Більшівцях.
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2