29 травня 2024 року, Хантерсвілл, Північна Кароліна, США. Дієцезія Шарлотт вітала нового єпископа. Наш співбрат Майкл Ті. МАРТІН був висвячений на єпископа…

Наш співбрат Майкл Ті. МАРТІН був висвячений на єпископа під час тригодинної літургії за участю сотень священників і дияконів, кільканадцяти єпископів і кардинала, який представляв папу Франциска. Брат МАРТІН став наступником брата Пітера ЮГІСА. Сімя, друзі, співбрати та духовні особи з дієцезії Шарлотт та з кількох штатів заповнили лави храму, аби відсвяткувати цю історичну подію.
Архієпископ Грегорі ГАРТМАЄР OFMConv, архієпископ Атланти, францисканець і близький друг єпископа МАРТІНА, був очільником урочистої меси та консекратором. Він виголосив зворушливу проповідь, підкреслюючи францисканське коріння нового єпископа, його побожність та покору, а також їхнє давнє знайомство, яке почалося, коли архієпископ був учителем, а МАРТІН – учнем у ліцеї Архієпископа Керлі у Балтіморі. Співконсекраторами були: єпископ Пітер ЮГІС і кардинал Крістоф П’ЄР, папський нунцій у США.
У своїй проповіді архієпископ ГАРТМАЄР звернув увагу на девіз, який собі обрав новий єпископ. Це слова, які сказав Ісус Петрові: Duc in altum – Випливи на глибину". "Це Господь запрошує нас виплисти на глибину так, як вчинив Петро, – ствердив архієпископ. Виплисти на глибину – означає довіряти Господу завжди. Це означає менше покладатися на себе, а більше на того, Хто нас кличе. Слова Христа – duc in altum – це виклик для кожного з нас. Разом із Петром ми можемо виплисти на глибину, нічого не впіймавши цілий день, і побачити чуда, які вчиняє Господь.
Звертаючись до єпископа-електа, він додав: “Ти ще більше покладатимешся на милість Господа, коли, як сучасний апостол, будеш виконувати це служіння жертовної любові до Церкви, як місцевої, так і вселенської. Ти стоїш біля підніжжя неперервної спадкової лінії, яка сягає часів перших апостолів, які стали друзями Господа Ісуса”. “Зроби все, що у твоїй силі, аби прикликати людей дієцезії Шарлотт до що разу радіснішої дружби в любові з нашим Спасителем. Своїм прикладом веди семінаристів, священників, дияконів та богопосвячених осіб до оновлених особистих стосунків з Господом.