Великопісні реколекціі

Великопісні реколекціі

В період з 4 по 6 квітня в парафії Преображення Господнього в Борисполі проходили великопісні реколекції. Духовні вправи на тему «Головні гріхи та блажденства» провадив о. Кшиштоф Пельц з Мацьківець.

Реколекційні науки відбувались під час проповідей на службах та на окремих зустрічах в п’ятницю, суботу та неділю.
У своїх повчаннях о. Кшиштоф пояснював суть кожного головного гріха, як внутрішньої постави та вказував на Ісусові блаженства, котрі є шляхом порятунку з гріховного падіння.
Крім загальних проповідей провадилися конференції для окремих категорії парафіян. В п’ятницю відбулася зустріч для родин. Отець Кшиштоф звернув увагу батьків на те, як важливо передавати віру своїм дітям, адже від цього залежить якими вони стануть, коли виростуть.
Суботня вранішня проповідь особливим чином була скерована до старших парафіян. Отець підкреслив, що старший вік, це не лише страждання і терпіння, але й можливість, спираючись на багатий життєвий досвід, глибшого пережиття і досвідчення Бога.
Вечір суботи став часом зустрічі молоді, темою якої були „Інтимні стосунки до шлюбу”. Священник наголосив, що молодь не має „вестися на провокацію” сучасного світу, який пропагує інтимні стосунки, як прояв найвищої любові.
Отець Кшиштоф не оминув своєю увагою і найменших парафіян, для яких в Неділю відбулася дитяча служба з повчанням.

Великопісні реколекціі допомогли парафіянам усвідомити і зрозуміти причини основних гріхів і дали надію на воскресіння з гріховного життя.

 {gallery}boryspil/14.04.10{/gallery}