Зустріч братів

Зустріч братів

1 березня 2012 р. у Львові зустрілися всі францисканці, які працюють на Україні, щоб разом помолитися, духовно зміцнитися, поділитися досвідом і запланувати роботу на найближчий душпастирський період.

Зустріч розпочалася Євхаристією, під час якої о. Владислав Лізун проголосив конференцію на тему формації покликань. Після св. Літургії брати зібралися, щоб спільно обговорити звіт за останні чотири роки діяльності делегатури францисканців на Україні, який був приготований на провінційну капітулу, що розпочнеться 12 березня на Кальварії Пацлавській.

 Після цього відбулася годинна адорація Пресвятих Дарів в храмі, а після адорації – конференція о. Миколи Лучка, домініканця, в якій він поділився своїм досвідом життя євангельськими радами.

 Наступна частина зустрічі, після обіду, була присвячена плануванню праці на найближчі місяці, тобто вибір відповідальних за Францисканську Зустріч Молоді, за Паломництва – Львівське, Тернопільське і Кальварійське. Найбільше часу зайняла дискусія на тему організації відпусту в Більшівцях, а також організація, так само в Більшівцях, в серпні цього року Оази-Матері Молодіжних Реколекцій OASIS.

 Далі брати запланували де і як будуть переживати власні реколекції. На завершення були обговорені принципи функціонування Інтернет-сторінки делегатури www.myridobro.org, а також підтримали о. Кароля щодо його реколекційної діяльності і обіцяли допомогу, про яку він просив.

 Після дискусії брати помолилися вечірньою молитвою, а останнім пунктом, який завершив зустріч – була спільна рекреація.

{gallery}12.03.02{/gallery}