Пасхальний фестиваль

Пасхальний фестиваль

16 квітня 2012р. в м. Борисполі вже вчетверте пройшов Пасхальний фестиваль «Великодня пісня». Даний Фестиваль організовується і проводиться Об’єднанням християнських церков м. Борисполя  за сприяння Відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Бориспільської міської ради та особисто мера міста Федорчука Анатолія Соловйовича.

Цьогорічний Фестиваль розпочався привітальним словом з нагоди свята Воскресіння Христового представників Свято-Миколаївської парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату та молитвою «Отче наш». А пісенно-музичну програму Фестивалю відкривала Римо-католицька парафія Преображення Господнього. Від імені парафії виступали всесвітньо відомі виконавці духовної музики: лауреат міжнародних конкурсів Іван Гайдичук (кнопковий акордеон), оперний співак, лауреат міжнародних конкурсів, Заслужений діяч мистецтв України Микола Сікора та лауреат міжнародних конкурсів бандуристка Ірина Родіонова.

Програму Пасхального фестивалю продовжили представники християнських церков м.Борисполя.

На завершення Фестивалю на сцену були запрошені настоятелі християнських церков міста, які проголосили молитву за мешканців Борисполя та за Україну.

{gallery}12.04.10{/gallery}