Ярмарок

Цьогорічний Великий Піст у парафії св. Антонія у Львові розпочався досить нетрадиційно. Діти і молодь парафії організували „Великопісний ярмарок” і взяти у ньому участь міг кожен.

В суботу, перед І Неділею Великого Посту, частина дітей і молоді зі схолі, яку провадить с. Едита Дущак, випікали у сестер-серцянок апетитні пампухи (200 штук). Друга частина схолі під керівництвом с. Максимілі Герулі готували ярмаркове місце, викладали на столи і сортували товар на „продаж”, а також встановлювали „ціни”, наприклад за кольорові олівці – щоденно „Отче наш” за узалежнених від алкоголю людей, за фломастери – обов’язок участі у кожній парафіяльній Хресній Дорозі, за звичайні олівці – порядок у своїй кімнаті.

УВАГА! ЦІНА ЗОБОВЯЗУЄ ВПРОДОВЖ ВСЬОГО ВЕЛИКОГО ПОСТУ.

В неділю, після Євхаристії о 11.00 всіх запросили до парафіяльного будинку, щоб купити одну вибрану річ. Після вдалих покупок „клієнти” були запрошені на дегустацію пампухів, де кожен мусів сказати, що він купив і за яку ціну.

Ярмарок мав надзвичайний успіх. Були продані всі речі, а парафіяни не лише збагатилися матеріально, але передусім духовно, бо саме таким був задум і очікування організаторів.

с. Максиміля і с. Едита, Серцянки
{gallery}12.03.01{/gallery}