Любіть один одного: у Більшівцях відбулася 15 Зустріч Молоді

Любіть один одного: у Більшівцях відбулася 15 Зустріч Молоді

Кругом буяє молодість, гучно звучать пісні, чути, як активно натхненно спілкується цвіт нації. Однак розмовляють вони далеко не про буденні речі, вони говорять про Бога. Саме такий дух з року в рік витає у Санктуарію Матері Божої Більшівцівської, коли сотні паломників та охочих провести час з користю для своєї душі, прибувають у Більшівці.

Цьогоріч, як звикло, до малого містечка на Івано-Франківщині прибуло більш, аніж півтисячі паломників зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Снятина. Половину з них з радістю та охотою залишилися провести наступні три дні з Богом.
Цьогорічну, ювілейну зустріч молоді, учасники дійства мали честь розпочати із благословення єпископів Мечислава Мокшицького та Едуарда Кави. Молодь зазначила, що своїм прикладом єпископи надихають та мотивують іти їх дорогою Христа.
Протягом трьох днів учасники зустріч мали можливість ближче познайомитися із мешканцями селища, запрошуючи їх на святковий концерт та несучи у кожну хату Боже слово; навчитися співпереживати та ділитися добром, а також зрозуміти сутність і вартість любові, яка була головним предметом цьогорічної зустрічі. У цьому допомагали численні конференції, одну з яких навіть проводила професорка психології Католицького університету у Любліні Дорота Корнас-Бєла.
Ну, і звісно, як тут без забави – у недільний вечір можна було насолодитися концертом гурту-фіналіста X-Фактора «Тріоди» та уже відомого серед францисканської молоді гурту S.Anto.
«Ця зустріч – справді приклад того, як можна розважитися без алкоголю та брудних дискотек. І найголовніше – вона ще більш драйвова!» – саме таким захопленим відгуком поділилася зі мною 19-річна Анна зі Львова, що уперше прибула на уже 15 францисканську зустріч молоді у Більшівцях. Однак, таких, як вона – тут меншість. Кого я не питала, усі уже давно не вперше були тут, бо знали, що тут таки відбувається щось неймовірне, та водночас таке, що залишає у душах глибокий слід. І усі, без винятку, запевняли, що іще сюди повернуться, адже саме завдяки таким зустрічам може виховатися нове покоління, яке з Божою допомогою та вірою в серці зможе творити майбутнє, трепетно несучи туди мир, єдність, любов та добро.

{gallery}akcje/170712{/gallery}