Виїзд дітей на канікули з Богом до Язлівця з 2 до 7 червня 2014 р.

Виїзд дітей на канікули з Богом до Язлівця з 2 до 7 червня 2014 р.

Канікули – це чудовий час, дарований добрим Богом, в якому людина може відпочиваючи, набратись, як фізичних, так і духовних сил. Цього року діти нашої парафії, разом з о. Петром, с. Іриною і п. Любою, бабцею однієї з учасниць, переживали канікули з Богом впродовж шести днів в надзвичайно мальовничому місці – Язлівці, в монастирі Сестер Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії,.

Кожного дня наші діти брали участь в Службі Божій, спільних молитвах, катехетичних зустрічах, на яких під керівництвом сестри Ірини робили багато цікавих завдань, результати яких можна було побачити під час Святих Мес.
Діти охоче брали участь в іграх, а смачні ковбаски, які вони смажили на вогнищі, приносили всім багато радості. Діти ніколи не були голодні – завжди було вдосталь смачно приготованої, різноманітної їжі. Ми також мали нагоду познайомитись з групою молоді, яка приїхала з Хмельницького на відпочинок до монастиря. Виявилось, що молодь з Хмельницького надзвичайно обдарована і влаштувала майстер-клас з танців. Разом з ними ми вирушили до чудового водоспаду. Хоча дорога була довгою і не завжди легкою, бо аж дві години в одну сторону зарослими кропивою стежками, але серед неповторно мальовничої природи кожен з учасників експедиції пережив багато радості, а також підтримки один від одного. Окрім цього походу, ми ще відвідали давній парафіяльний храм, який знаходиться в напівзруйнованому стані, що, однак, не перешкодило нам помолитись коронкою до Божого Милосердя в його руїнах. Відвідавши старе кладовище, ми молилися за померлих. А гробниця сестер перенесла наші думки до Риму, в його старі катакомби, які асоціюються з місцем, де знаходяться мощі бл. Марцеліни Даровської. Вона для багатьох випрошує в Бога потрібні благодаті, думаю, що ми також отримали те, про що просили у молитві. Коли закінчився час відпочинку, дитячі серця були наповнені трохи сумом, але також і вдячністю для всіх, хто організував цей відпочинок. Віримо, що цей виїзд не був марним і допоміг нашим дітям змінитися у кращу сторону.
На завершення хочеться особливим чином подякувати нашому настоятелю о. Владиславу за сприяння у виїзді дітей, за ковбаски, які він подарував дітям, солодощі та інші речі. Вдячність висловлюємо сестрі Ірині, за час і зусилля присвячені дітям, п. Любі за велику допомогу. Сестрам, які нас приймали, за чудову можливість відпочити, за всі добрі умови, створені для нас. Кухарям за надзвичайно смачні страви, жіночкам, які постійно дбали, щоб було чисто і комфортно, а також нашим дітям, які з усіх сил старались все робити якнайкраще. А передусім вдячність належиться Господу Богу за все, що ми пережили і чого навчились.

{gallery}lviv/14.06.21{/gallery}