У неділю, 14 червня, в Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа, у парафії Народження Пресвятої Діви Марії в Мацьківцях відбулася Євхаристійна процесія до Чотирьох Вівтарів вулицями тієї мальовничої місцевості. Процесію очолив о. Григорій Цимбала, настоятель парафії. У такий спосіб парафіяни дали свідоцтво віри в Ісуса, присутнього у Пресвятих Дарах.
Під час процесії вірні співали Євхаристійні пісні, дівчата сипали квіти, а біля кожного вівтаря зачитувався уривок Євангелія.
Традиційно Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа називають Божим Тілом, а ще давніша її назва була „Свято Євхаристії”.
Урочистість Божого Тіла сягає корінням середньовіччя, коли у Західній Церкві почали приділяти особливу увагу євхаристійній побожності.
Першим поштовхом до вшанування Ісуса у Пресвятих Дарах стали суперечки між богословами відносно питання правдивої присутності Христа в освяченому хлібі і вині. Серед них Беренгар Турський, французький філософ і теолог, який стверджував, що переміна хліба та вина в Тіло і Кров Ісуса Христа є неможливими.
Безпосередньою причиною встановлення свята стали видіння св. Юліанни з Бельгії, монахині зі згромадження Сестер Августинок, під час яких вона бачила повний місяць із темною плямою. Згодом Ісус пояснив їй, що ця пляма означає відсутність у церковному календарі свята в честь Євхаристії. Після цього, у 1264 р. папа Урбан IV написав буллу „Transiturus de hoc mundo”, у якій встановив свято Божого Тіла для всієї Церкви. Смерть папи перешкодила в оголошенні булли. Вчинив це його наступник Йоан ХХІІІ, тим самим впровадивши свято Пресвятих Тіла і Крові Христа у цілій римсько-католицькій Церкві.