Реколекції Oasis пройшли у с. Зарваниця Тернопільскої обл.

З 27 квітня, по 2 травня у с. Зарваниця Тернопільської обл. відбулися реколекції для молоді OASIS, які забрали близько 20 учасників віком від 14 до 18 років з різних куточків України. OASIS – це місце де є творчі майстер класи, веселі вечори, спільні молитви, сповідь, Літургія, цікаві мультимедійні конференції, спортивні ігри, нові цікаві знайомства.

 Тут учасники перетворюються в одну велику родину, аби разом іти до Бога.
 Проводили реколекції світські аніматори серед яких були двоє місіонерів, а також священик бр.Кароль OFMConv, який був духовним отцем. Кожен день реколекцій був дуже насиченим і цікавим.
«Як реалізуватися в житті», ця тема напевно одна із самих хвилюючих для підлітків. Саме цій темі були присвячені реколекції, для чого Бог сотворив людину, яке її покликання, яке її призначення? Відповіді на ці питання виявились дуже важливими і вчасними. Також під час реколекції підлітки мали змогу виявити і продемонструвати свої таланти у кулінарії, продемонструвати наряди зроблені власними руками, а також прикраси, а ввечері юні туристи запросили всіх учасників на вогнище де була смачна картопля і шедеври кулінарного класу. Також під час OASIS аніматори разом з учасниками зробили євангелізацію по селі, де  затанцювали християнський флешмоб, проголосили керигму.В останній вечір була святкова вечеря де всі мали змогу сказати один одному те, що не встигли сказати під час реколекцій, і на закінчення молитва прославлення нашого Господа за чудовий час. На наступний день молодь роз’їхалась по своїм домівкам несучи світло і радість Воскреслого Господа до рідних, близьки та друзів. Обіцяючи один одному, що влітку побачатсья знову на літніх реколекціяї OASIS.

Anna Soloviova
{gallery}12.05.01{/gallery}