Молодіжний реколекції Oasis

Молодіжний реколекції Oasis

Більшівці – Літо 2012

Час: 24.07. – 03.08.2012
Місце: смт. Більшівці (Івано-Франківська обл.)
Кількість учасників:
74 осіб + близько 19 аніматорів
Віросповідання:
62 особи греко-католицького обряду, 9 осіб римо-католицького обряду, 3 особи православного обряду.
Звідки приїхала молодь:
Івано-Франківська обл., Тернопільська обл., Львівська обл.
Тема:
Біблійна історія спасіння.

Метою даних реколекцій(табору) OASIS були такі аспекти :
Карегматичний – показати підліткам живого Бога;
Катехетичний – знайомити з доктриною Церкви, щодо даної теми;
Вцерковнити – вводити до життя таїнствами, в спільноті;
Антропологічний – збудування повноцінної людини.

Програма була складена так, що кожен день для молоді був насиченим і цікавим. З одного боку ми знайомили підлітків із різними видами молитви, вводили їх у багату традицію Церкви, відкривали для них глибокий зміст і красу Божественної Літургії, з іншого боку підлітки мали можливість чути цікаві конференції, які формували їх характер і духовний світ, а водночас вони мали змогу розвивати свої творчі здібності, позбуватись певних комплексів, беручи участь у різноманітних класах творчості, а також розвивали своє вміння спілкуватись у групах ділення, де мали змогу висловити свою власну думку на почуте ними протягом дня…Окрім цього був час для їхнього спільного відпочинку, здруження на таких вечорах як: вечір знайомств, інтеграційний, вечір спілкування, інтелектуальне шоу: Хто?Як? Навіщо?, вечір талантів, прощальний вечір, а також відпочинок на природі в час обідніх перерв…
Слід відзначити екуменічність даного табору, оскільки молодь мала можливість бути учасником Св. Літургії як візантійського так і латинського обряду. А також ми мали можливість побувати на Архиєрейській Службі Божій за участю Патріарха Святослава в рамках Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої с. Крилос.
Цей час був насправді дуже плідним як для аніматорів так і для учасників, а свідченням цього для нас були глибокі і зворушливі свідчення підлітків і аніматорів, в останній день Оазису, що Бог для них зробив за цей час табору (реколекцій).
Щодо певних матеріальних умов, то звісно без фінансових труднощів не обійтись, оскільки не кожен із учасників мав змогу оплатити всю суму за перебування, і не всім аніматорам вдається оплатити бодай пів суми, оскільки віддаються служінню вповні суто на волонтерських засадах, і не у всіх є можливість доброго заробітку влітку. Також є певні матеріальні затрати на канцтовари, смачну їжу для молоді на певні святкові вечори, що не входило в оплату підлітком за місце проживання і харчування. Тому дані реколекції в більшості випадків у фінансовому плані є збитковими для організаторів. Й наразі маємо велику потребу у спонсорській допомозі.
Однак вдячні за дуже хороші умови перебування і харчування (із багатим раціоном).
Вдячні Богу за Його міцну опіку над нами і хай Бог і надалі тримає цю справу у своєму серці!
Женя Данилюк
{gallery}bilshivci/07.24{/gallery}