Hова молодіжна спільнота у костелі св. Антонія

Hова молодіжна спільнота у костелі св. Антонія

У костелі св. Антонія від знедавна почали відбуватися зустрічі для молоді, які дають змогу учасникам спілкуватися і разом зміцнюватися у своїй вірі. Один з учасників цих зустрічей, розповів нам про те, що для нього означає спільнота:

“Сьогодні я хочу вам розказати про спільноту у моєму житті.  З дитинства я ходив з батьками до костелу, відвідував катехизм і Святу Літургію щонеділі. Read More Завжди у своєму житті зустрічався з Ісусом в Євхаристії, та ніде інше Його не бачив. В моєму житті, щоб я не робив, я шукав щастя. Шукав я щастя в різний спосіб, в різних компаніях. Ми розважалися,вживали алкоголь, пробували легкі наркотики та робили інші жахливі речі… Я хотів попробувати все в своєму житті. Те, чим ми займалися приносило нам щастя, але я що раз, то більше я усвідомлював, що це не те. Я завжди думав, що християнство є тільки в молитвах, костелі та монастирі. Оскільки я хотів попробувати все в моєму житті, я подумав… Чому б мені не піти знову до Ісуса? Я почав відвідувати костел майже щонеділі, а згодом і кожної п’ятниці. Одного разу мене запросили на реколекції OASIS, і саме там все почалося… З того часу, після прийняття Ісуса в моє серце, Бог почав мене перемінювати. Я зрозумів, що моя стара компанія – це не те, що мені треба, а зрозумів, що щастя може бути без алкоголю, гріха, та інших брудних речей. Тоді я твердо зрозумів що мені потрібен Ісус та спільнота…Після реколекцій я та мої друзі, з якими я познайомився на реколекціях, почали творити один для одного спільноту. Ми захотіли, щоб наша спільнота розвивалася. Ми запропонували, щоб на нашій парафії започаткувати зустрічі для молоді. На диво нам не відмовили. Тепер в нас є своя маленька сім’я, в яку ми з радістю приймаємо нових людей. Кожного дня ми молимося за це та дякуємо Богові за кожного учасника. І знайте: істинне щастя може принести нам лише Ісус. Тому, живіть та насолоджуйтеся своїм життям.”
Запрошуємо молодь віком 13-18 років на зустрічі які відбуваються щоп’ятниці після Служби Божої (18:00) о 19:00. У програмі: цікаві конференції; розваги: танці, ігри, спільні прогулянки; цікава і різноманітна, традиційна і спонтанна молитва; прийняття Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя, ділення в групах, спілкування з новими людьми та ще багато цікавого. Прийди і дізнайся як розважається молодь!
{gallery}lviv/12.11.05{/gallery}