Pіздвяний виступ y будинкy пристарілих

Pіздвяний виступ y будинкy пристарілих

Слово, що пов’язує вас і Мене,
передасть світло іншим людям.
Слово, звернене до Духа Святого,
є виразом сердечної любові людини
до його Творця…
О. Піо „Щоденник любові”

Україномовна спільнота „Скеля” храму св. Антонія у товаристві нашого доброго учителя о. Петра Франківа та сестри Іри 10 січня відвідали будинок пристарілих, що знаходиться на вулиці Медової Печери. Нашою метою було не лише показати чудовий різдвяний виступ, що супроводжувався незабутніми колядками у виконанні гурту S.Anto ( за що складаємо велику подяку))). Перш за все ми хотіли подарувати трошки уваги, свого часу та тепла тим людям, які перебувають у згаданому пансіонаті. Таким важливим для них є звичайний дотик та усмішка. Самотність та непотрібність деяких зробила закритими навіть на привітне слово. Але у більшості очі, сповнені надії та довіри до Господа і до … нас. І це заслуга Творця. Ці люди, вони чекають, чекають завжди. І дуже потребують : уваги, нашого з вами часу та доброго слова. Ми можемо переконувати самі себе у зайнятості та браку часу. Так відбувається лише тому, що шукаєм собі виправдання. А потрібно шукати час для тих, хто не втомлюється чекати.
Різдвяне дійство вдалося на славу. З Божою допомогою наша дорога сестра Іра зуміла згуртувати не лише дорослих, а й таких невгамовних діточок. І це було прекрасно! Ми наче потрапили у минуле… У ту тиху та святу ніч, коли народився наш Спаситель. Яскраві костюми, чудова гра наших акторів, колядки… Усе навіювало дух Різдва. Ми бачили усмішки та сльози радості. І мабуть це найважливіше.
Продовжуючи колядувати, ми вирушили по цілому будинку, даруючи не лише подарунки, а й добре слово. Господь був з нами. Нам вдалося зібрати кошти завдяки небайдужим людям, а тому подарунок отримав кожен мешканець пансіонату. Дякуємо усім, хто долучився до нашої справи. А особливо нашому дорогому наставнику о. Петру Франківу.

{gallery}lviv/15.01.02{/gallery}