ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 1

ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях 1

Мир і добро!
Інтеграційний сніданок, різноманітні тренінги, квест, дорога спокус, вечорниці та щоденні дискотеки – що це?
Ні, це не якийсь черговий фестиваль. Це ХVII францисканська зустріч молоді у Більшівцях. Було не просто цікаво, було мега цікаво.
Ми з молоддю вибрали кілька питань, роздумували над ними і отримали свідчення, цінність яких важко переоцінити.

Ось ці питання:
Що тебе доторкнуло найбільше?
Хто став людиною відкриттям цього року і чому?
Як Бог відкрився для тебе?

Не можу почати з нічого іншого, як зі слів: «дивні і величні діла Господні, незбагненні для нас». Кожного року час проведений в Більшівцях -особливий для мене і кращий за попередній. Найбільше мене торкнувся за цей час Господь під час адорації Пресвятих Дарів. А, особливо, під час вручення дерев’яного персня для кожного бажаючого. Це стало кульмінацією мого духовного пережиття паломництва і днів молоді. Хочу з впевненістю ствердити, що ніхто не їде з цього неймовірного місця таким, яким був до цього.
У кожній людині, яка зустрічалася мені чи під час паломництва, чи під час зустрічі молоді, я вбачала щось особливе. Безумовно, тут не обійшлося без Божого провидіння. Кожен чи кожна з них були для мене подаровані в певний час і в певному місці. Але були люди, через яких особливо діяв Святий Дух відносно мене. Не можу визначити когось одного, хто став для мене відкриттям року, тому опишу декількох осіб.
По-перше, це с. Олена – презентка. Людина, яка бачить речі у Божому світлі, яка завжди допоможе розібратись у певних речах і просто допоможе відчути більшу присутність всемогутності Бога у твоєму житті.
О. Петро – організатор дійства. Людина, яка вклала великий шмат серця в організацію та проведення днів молоді. Господь знав кому доручити цьогорічний процес керування. Було видно, що він відкрився на Святого Духа і дозволив Господеві діяти через себе.
Також я відкрила наново для себе своїх друзів: Софію, Іринку, Таню, Лєру, Богданку. Вони мені показали, як віддавати молодість Христу.
Ще однією людиною, яку наново для себе відкрила, був отець-францисканесь Кшиштоф. Попередні роки він був «шефом» паломництва. Цього року його слова на днях молоді відносилися ніби тільки до мене. Вірю, що так діяв Святий Дух.
Господь відкрився для мене з нової сторони. Цього разу я частенько звертала увагу на вітраж із зображенням Благовіщення, який знаходиться над головним вівтарем у храмі. Для мене ця сцена Благовіщення є особливою. Марія навчає покори. Це так важко сучасним людям казати Богу «так». Цього року в мене був урок від Господа, урок упокорення через Його слово і слова інших людей. Це був найпрекрасніший урок мого життя.
Марія Мазур

Коли почали приходити паломники в Більшівці, нас наповнювала радість та щастя. І на початок зустрічі було урочисте внесення ікони Святої Родини. Саме в цей момент я зрозуміла – Марія огорнула цю зустріч своєю любов’ю, а Святий Дух заполонив наші серця.

Найбільше мене вразила єдність, спільнота, яка сформувалася у Святому Дусі. Люди, які навкруги свідчать про Бога без слів, що торкає самого серця.
Святий Дух там «дав жару», і все, що було на днях молоді, було через Нього, для Нього і разом з Ним!
Концевич Даринка,
с. Писарівка Хмельницька область.

Сестра брата

{gallery}akcje/19.07.21{/gallery}