XV Паломництво до Санктуарію Матері Божої у Більшівцях

XV Паломництво до Санктуарію Матері Божої у Більшівцях

Відбулось XV Піше Паломництво до Матері Божої у Більшівцях. Паломники вирушили 4-5 липня зі Львова, Тернополя, Снятина, Івано-Франківська і прибули до Санктуарію 8 липня.

Паломництво об’єднало вірних з різних міст України (Чернівці, Петрівці, Снятин, Заболотів, Коломия, Івано-Франківськ, Косово, Хмельницький, Тернопіль, Княже, Кременчук, Яворів, Золочів, Щерець, Мостиська, Самбір, Рогатин, Бориспіль, Київ, Кременчук та ін.), а також людей різного віку та обряду. У паломництві численно взяли участь духовні особи:священики, монахи та монахині. Також разом з нами йшов та молився, огортав своєю пастирською опікою наш єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава, OFMConv.

{gallery}akcje/17.07.05{/gallery}

Піше паломництво – це реколекції у дорозі. Ми молились, слухали конференції, багато співали, свідчили про нашу віру у тих містах і селах через які проходили, тим людям – яких зустрічали. Це також нагода пожертвувати щось Богу: свій час, труд подолання цього шляху, фізичне виснаження, невигоди, перенесення спеки і дощу, щоб могти в повноті відкритись на дію Бога у нашому житті, відмовляючись від всього того, що нас обтяжує на щодень. Це час задуми над власним життям, час внутрішньої тиші, час на глибоку і витривалу молитву. Том багато паломників йшли з конкретними намірами і проханнями до Бога. Молились за себе, близьких, просили допомогу у різних важких життєвих обставинах, про мир у нашій країні.

{gallery}akcje/17.07.06{/gallery}

У суботу паломники з радістю, піснями і у молитовному настрої прибували групами до Санктуарію, де їх радо зустрічали раніше прибулі паломники і настоятель о. Андрій Ванат, OFMConv. На завершення цьогорічного паломництва відбулась урочиста Меса, яку очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава, OFMConv.

В неділю паломники, парафіяни і гості Санктуарію святкували храмове свято. Очолив Святу Месу і виголосив до нас пастирське слово архиєпископ Львівської Архідієцезії Мечислав Мокшицький.

Більшість паломників залишились також на Зустрічі Молоді, яка відбулась в наступні дні у Більшівцях. Нехай добрий Бог благословить всім учасникам і Матір Божа з Більшівців візьме всіх під Свою материнську опіку.

{gallery}akcje/17.07.07{/gallery}