Новий кандидат розпочав перший рік формації у Борисполі в монастирі Братів Менших Конвентуальних св. Бонавентури.
Обряд прийняття до постулату провів делегат міністра провінції в Україні о. Станіслав Кава. Бр. Дем’ян склав прохання про прийняття на руки делегата, пізніше отримав особливе благословення і францисканський знак Тау. Його радо привітав магістр постулату і ціла спільнота братів.
Наступний етап формації буде в Польщі в Глогувку.
Молімось за витривання в покликанні для Дем’яна і вірне наслідування Ісуса за прикладом св. Франциска.
![Новий кандидат розпочав перший рік формації у Борисполі](http://ofmconv.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/4DCE3A06-38E5-4F90-B479-CB88FA87E741_1_201_a-770x460.jpeg)