Гучне Воскресіння

Гучне Воскресіння

Під час Великодньої Літургії в Євангелії ми почули, що повинні іти і звіщати Воскресіння Господнє, що цей наш досвід зустрічі із Воскреслим не може бути промовчаний чи схований лишень у стінах наших храмів. 
Тож ідучи за словами Євангелія, у Борисполі на головній площі міста, у Великодній Понеділок відбувся концерт Великодньої пісні до участі якого були запрошені віруючі усіх конфесій нашого міста.

Під час цього концерту різні християнські спільноти співом, музикою, віршами і молитвами проголошували Воскресіння Господнє. У цьому проголошуванні звісно ж не могло забракнути і наших прихожан римсько-котолицькоїпарафії Борисполя. Ми виконали три пісні збагачені музикою різманітних музичних інструментів таких як: гітари, акордеон, скринки, електрооргани. Це додавало динаміки возвіщання Божої перемоги і примушувало навіть випадкових прохожих зупинитись і усміхнутись. Поміж піснями були короткі звернення та молитви духовних представників церков.
Про Воскресіння Господнє не можна мовчати.Ця виняткова подія віднайшла гучне відлуння у серцях багатьох громадян нашого міста і з’єднала у спільній молитві християн Борисполя.

{gallery}boryspil/17.04.16{/gallery}