З’їзд  духовенства  і  богопосвячених  осіб

З’їзд духовенства і богопосвячених осіб

Сердечно запрошуємо на З’їзд духовенства і богопосвячених осіб, котрий відбудеться 6-10 лютого 2012 року в монастирі францисканців в с. Більшівці (Галицький р-н., Івано-Франківська обл.).
З’їзд має характер Вечерника (П’ятидесятниці) – поєднує в собі реколекції з вільним перебуванням разом у спільноті братів та сестер. В програмі З’їзду: Свята Меса, конференції, школа християнської медитації, зустрічі в групах, спільна молитва прослави.

Під час З’їзду можна буде приступити до сповіді та скористатися з заступницької молитви. Буде також можливість для спілкування та обміну духовним та пасторальним досвідом.
На закінчення З’їзду Месу відправить Отець Архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський.
Священики візантійського обряду можуть приїхати разом зі своїми сім’ями. При потребі буде організована опіка над дітьми.
З’їзд розпочнеться в понеділок о 18.00 год., і закінчиться в п’ятницю приблизно о 15.00 год. Бажаючих взяти участь у З’їзді просимо про участь від початку до кінця – від понеділка до п’ятниці.
Просимо взяти з собою Святе Письмо. Священиків просимо взяти літургійний одяг.
Даний З’їзд можна трактувати як річні реколекції.

Вартість участі в З’їзді – 270 грн.

Оскільки в монастирі у Більшівцях обмежена кількість місць, необхідно попередньо записатися за телефоном: (+3855) 42517, 42518; (+38096) 9430499; або по e-mail: biurokrasyliw@christschool.org.ua

Додаткова інформація за телефоном: (+38098) 0474968 – о. Якуб Гонцяж, домініканець, або по e-mail: lviv@dominic.ua

Для мене, як богопосвяченої особи, такі З’їзди є дуже важливі. На них я дуже відчуваю присутність Бога, діяння Святого Духа.
Священики та богопосвячені особи  особливо потребують спільної молитви і взаємної підтримки: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крови, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Еф 6, 12).
Наприкінці останнього З’їзду (21-25.11. 2011 р., с. Анталовці, Закарпатська обл.) багато з нас засвідчило, і засвідчую також я, що Бог відновив нас духовно, обдарував своїми дарами, входив в наші рани, щоб очистити та лікувати…
Серед нас панувала прекрасна братерська атмосфера.
Якщо Ти священик, богопосвячена особа, жінка греко-католицького священика, і читаєш це моє свідчення, то, може, Господь сьогодні заохочує тебе приїхати на черговий З’їзд для духовенства словами з листа до Ефесян: «…кріпіться в Господі та могутності його сили»… Не бійся! Ти не сам, з Тобою Господь та спільнота священиків, братів і сестер, які чекають на Тебе, прагнуть Твоєї молитви за них та бажають молитися за Тебе, за нашу Україну та весь світ…
с. Анна, гоноратка