Святий Миколай

Святий Миколай

В перед Різдвяний час в парафію с. Мацьківці завітав святий Миколай. Як завжди св. Миколай прийшов не з пустою торбинкою, а повною подарунків. Діти з задоволенням розповідали святому віршики, а щедітки розказували молитви. Це дуже потішило святого Миколая.

За що і отримали подаруночки. Закінчився візит святого Миколаяспільною святою службою. Діти із задоволенням прийняли в ній участь. Св. Миколай пообіцяв прийти через рік, і сказав: «Дітки, прийду до Вас, тільки будьте слухняні, чемні і не забувайте молитись». На щодітки відповіли: «Так, будемо виконувати, і чекати тебе до нас в гості».
P.S. Подарунками дітки залишились дуже задоволені. Цьогорічні подарунки приїхали до нас з Англії з м. Southampton з римсько-католицької парафії, в якій від десятельть священики особливо оточують опікою вірян, які спілкуються польською мовою а також зберігають традиції польської культури. За що дуже сердечна подяка всім спонсорам, організаторам і волонтерам. Нехай Бог Вас благословить, і обдарує Вас своїм миром.

{gallery}mackivci/17.01.20{/gallery}