![](http://serwer1569372.home.pl/autoinstalator/wordpress19/wp-content/uploads/2014/02/img_0005.jpg)
Організаторами зустрічі були: голова Конференції Жіночих Чернечих Згромаджень в Україні, с. Анна Клепацька зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії – Гонораток і заступник голови Конференції Чоловічих Орденів, бр. Едуард Кава з Ордену Братів Ме`нших Конвентуальних – Францисканців.
Зустріч розпочалась о 10.00 год. конференцією, яку виголосив бр. Едуард Кава, делегат провінціала в Україні. У конференції він говорив про сучасні проблеми богопосвячених осіб, такі як брак покликань, надбудова структур чи брак свідоцтва.
Зустріч розпочалась о 10.00 год. конференцією, яку виголосив бр. Едуард Кава, делегат провінціала в Україні. У конференції він говорив про сучасні проблеми богопосвячених осіб, такі як брак покликань, надбудова структур чи брак свідоцтва.
{play}images/mp3/ed1.mp3{/play} {play}images/mp3/d2.mp3{/play} {play}images/mp3/ed3.mp3{/play}