У всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві, яким опікуються Брати Кармеліти Босі в суботу, 1 лютого 2014 року, відбулась зустріч богопосвячених осіб з Києво-Житомирської дієцезії. (więcej…)
“Віриш? Ти не сам”. Девіз цьогорічної Зустрічі Молоді торкається Року Віри, який зараз переживає Католицька Церква і підкреслює значення віри у спільноті. Тим, хто дає віру є Господь Бог, якому…