Реколекції lectio divina в Борисполі

Реколекції lectio divina в Борисполі

„У кожній ситуації прославляйте Бога”. Ці слова св. апостола Павла стали мотивацією, щоб у нашому монастирі св. Бонавентури у Борисполі запропонувати пережити шестиденні реколекції lectio divina. Тема цих реколекцій – „Шлях віри Йосифа Єгипетського”.

Реколекції розпочалися 18 травня і завершилися 23 травня. Їх проводив бр. Станіслав Нуцковський. У цих реколекціях взяли участь дві сестри назаретанки (із Києва і Житомира), а також частково, у формі дня зосередження, скористалися із цієї події наші парафіяни.

Це було добрим натхненням, щоб переламати страх, який заволодів серцями дуже багатьох людей і показати дорогу звільнення із нього. Цією Дорогою є зустріч із Божим Словом – Ісусом Христом.

Слово Боже народжує віру, а віра є ліками від страху.

Йосиф Єгипетський подолав страх, не ввійшов у ненависть і не мстився, мав сили пробачати, був спроможний виконати своє покликання, тому що мав ВІРУ! Повірив у Любов і врятував своїх братів. Його історія відбулася саме для мене, для Тебе, щоб ми наверталися і вірили у Євангеліє, яким є Ісус Христос і віднайшли сили до Життя в цих умовах, у яких перебуваємо.

2 Comments
  1. Головними заняттями францисканців в Борисполі є провадження парафії Преображення Господнього в Борисполі, про діяльність описано в розділі душпастирства. До нашої парафії належить велика територія шість районів, отці служать Меси в Баришівці, Віннинцях біля Переяслава Хмельницького, в Бортничах в домі сиріт, регулярно відвідують хворих парафії, ведуть духовну опіку над світлицею для парафіяльних дітей, проводять реколекції Lectio Divina і дні зосередження при монастирі, займаються харитативною діяльністю для дітей сиріт, катехизують на Радіо Марія і телебаченні EWTN. Також при монастирі у Борисполі діє постулат перший рік навчання перед вступом молодих хлопців до Ордену.

  2. 👏🙏🙏🙏💟🙏👋 ЩИРІ ВІТАННЯ 🤝

Comments are closed.