Францисканський єпископ у Генуї

Францисканський єпископ у Генуї

О. Марко Таска з Ордену Братів Менших Конвентуальних, у суботу, 11 липня 2020 р., на Площі Перемоги, перед Кафедральним собором у м. Генуї (Італія) прийняв єпископські свячення з рук попередника кардинала Анджело Багнаско.
На початку Літургії новий архієпископ Генуї сказав: „Із великою простотою прагну вам сказати, що хочу бути вашим братом, а не тільки отцем: ми будемо разом зустрічатися, взаємно дбати про себе, свідчити нашим життям, що ми є спільнотою братів і сестер у Христі”.
Лише тисяча осіб, у тому числі богопосвячені особи і представники влади, з огляду на правила безпеки, що стосуються коронавірусу, могли бути присутніми на єпископських свяченнях та інґресі (урочистому веденні до собору та прийнятті влади єпископа) нового архієпископа митрополита Генуї.
„Генуя вітає свого пастиря з відкритим серцем, – сказав кардинал Багнаско у своїй останній гомілії як архієпископ, – будучи спроможною прийняти в обійми кожного, хто так насправді її любить”.
Отець Марко Таска народився 9 червня 1957 р. у Сант’Анджело-ді-Пьове. Упродовж 2007-2019 років був 119 генеральним настоятелем Ордену Братів Менших Конвентуальних. 8 травня 2020 р. був призначений митрополитом архієпископом Генуї.

One Comment

Comments are closed.