Першого травня відбулося храмове свято на честь Св. Йосифа, Робітника, покровителя Кременчуцької парафії. Урочисту месу очолив Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії отець єпископ Станіслав Широкорадюк. Він вперше побував в нашій парафії. Під…
Із Латинського Катедрального собору, що на Площі Ринок, в Страсну Середу вирушила вулицями Львова Хресна дорога. Очолив її архієпископ Мечислав Мокшицький. Разом із ним на Хресній дорозі були присутні єпископ-емерит…