Піст в Санктуарію Матері Божої у Більшівцях ми почали з посипання голови попелом, спільної молитви і великопісних постанов для навернення і приготування до Пасхи. (więcej…)
Під час зустрічі спільнот з Івано Франківська і Коломиї ми йшли з Ісусом по Хресній Дорозі, а під час конференції єднались з терпінням Марії. (więcej…)
В суботу 11 березня в Санктуарію Матері Божої у Більшівцях відбулася Євхаристія і молитовна зустріч про духовне і фізичне зцілення з екзорцистом Львівської єпархії Римсько-Католицької церкви, о. Ярославом Бінеком. Отець…