Відпочинок спільноти “Віра і Світло” св. Антонія в Брюховичах

Відпочинок спільноти “Віра і Світло” св. Антонія в Брюховичах

В суботу спільнота “Віра і Світло” св. Антонія відпочивала в Брюховичах в реколекційному домі отців палотинів. З нами також був наш капелан бр. Славік.

Розпочали нашу зустріч з ранкової кави з солодощами, приємного спілкування і співу наших віросвітлянських пісень. Далі розважали і ділились Словом Божим. Роздумували чим для мене є це Боже ярмо, яке запрошує взяти Ісус, яке є “легке і любе“. І що означає йти у своєму житті за Господом. Пізніше була Свята Літургія.

Після обіду мали невелику прощу до каплиці семінарії РКЦ,  де відмовили Коронку до Божого Милосердя. Там нам бр. Славік розказав про святих, які працювали у нашій дієцезії, і які зображені у каплиці. Також попросили Бога про потрібні благодаті за заступництвом св. Зигмунда Гораздовського, вшанували його мощі, які зберігаються у каплиці.

І звичайно, був відпочинок біля озерця з різними іграми, піснями і смаженими сосисками. Вдячні Богу за прекрасну погоду, отцям палотинам за гостинність і тішимося, що саме в такий спосіб могли завершити наші зустрічі в такий нелегкий рік.

На завершення разом помолились і з хорошим настроєм роз’їхались по своїх домівках.