Cвятковий сніданок для потребуючих

Cвятковий сніданок для потребуючих

З Божою допомогою, під керівництвом о. Петра Франківа та завдяки пожертвам добрих людей україномовна спільнота „Скеля” храму Св. Антонія мала змогу організувати святковий сніданок для потребуючих.

Відбулася згадана подія 27 грудня о 10 годині після ранкової Служби Божої.
На свята відчуття самотності загострюється особливо… Потреба доброго слова, уваги стає такою відчутною. Саме тому в цей час важливо приділяти ближнім хоча б хвильку свого часу, щоб побачити їх усміхнені очі.
Сніданок приніс багато добрих емоцій. Особливий дух Різдва панував під час читання Святого Письма, ділення оплатком та благословення. Усе це супроводжувалося не лише смачним ароматом приготованих страв, а й гарною колядою під керівництвом сестри Іри та з допомогою усіх бажаючих. Наприкінці о. Петро вручив кожному подарунки, куплені на пожертви небайдужих людей.
Цього гарного засніженого ранку ми приділили трошки себе потребуючим людям. І від цього наші душі наче наповнилися світлом. Ми дякуємо о. Петру, сестрі Ірі та усім, хто приєднався. Спогади про різдвяний сніданок зігріватимуть усіх до наступної зустрічі…
Наталія Назарук.

{gallery}lviv/15.01.01{/gallery}