Pеколекції віце-провінції “Світанок” спільнот “Віра і Світло”

Pеколекції віце-провінції “Світанок” спільнот “Віра і Світло”

На вихідних 1-2 квітня 2017р відбулись реколекції віце-провінції “Світанок” спільнот “Віра і Світло”, в яких брали участьбатьки, друзі (особи з особливими потребами) та їх приятелі, а також брат францисканець Станіслав Пенкаля, OFM Conv, який і проводив реколекції .

Місце проведення – селище Рудно, що біля Львова. Тема зустрічі:“Блаженні сумні і страждаючі”. В реколекціях взяли участь 4 спільноти віце-провінції: спільноти “св. Антонія” і “Любисток” зі Львова, “Вогники любові” з Дрогобича, “Цілюща купіль” з Трускавця.
Це був час радості, спільної молитви і приємного перебування у спільноті друзів. Ми приймали участь у конференціях, розважали притчі про “Блудного сина”, “Багача та Лазаря”, “Загублену драхму”. Батьки поєднали “батьківську каву” разом з реколекційними науками та діленням. Брали участь у майстер-класі по декупажу свічок. Спільно молились, відпочивали, відновлювали духовні і фізичні сили.Щодня мали спільну Літургію, де всі охочі могли приступити до Тайни Сповіді і Причастя.
Дякуємо всім організаторамі бр. Станіславу за проведення реколекції та спільну Євхаристію. Дякуємо Богу за цей часпроведений разом. Кожен учасник відчув неймовірну любов, яку постараємось нести в місця нашого щоденного перебування.
Поділимося з вами враженнями і фотографіями.

 {gallery}lviv/17.04.01{/gallery}