Зустріч братів, що працюють на Україні

Зустріч братів, що працюють на Україні

В середу, 14 грудня 2011 р., в Мацьківцях, біля Хмельницького, зустрілися брати-францисканці, які працюють в п’яти монастирях на Україні: Кременчуці, Борисполі, Мацьківцях, Більшівцях і Львові.

Брати зустрілися, щоб обговорити актуальні проблеми, поділитися тим, що відбувається у спільнотах і парафіях, спланувати роботу на найближчі місяці, а також, щоб поділитися оплатком і привітати з нагоди наступаючих свят.

Зустріч відбувалася у приємній атмосфері. Обговоривши поточні справи, також важкі і болючі, брати відслужили Євхаристію, після якої зібравшись при щедро заставленому святковому столі, складали собі взаємно побажання і ділилися оплатком.

Мешканці Мацьківців щедро обдарували братів. Кожен монастир отримав продукти і одяг, яку місцеві парафіяни пожертвували в рамках святкової акції. Ці дари збиралися з особливою думкою про братів у Кременчуці, які опікуються бездомними, відвідують хворих у туберкульозній лікарні і в’язнів, а також для братів з Більшівців, що провадять реколекційний дім.

Ми надіємося, що Господь обдарує нас миром і необхідними силами, щоб  з Божою допомогою ми виконали все, що нам довірено.