Вихідні дні спільноти Віри і світла

Вихідні дні спільноти Віри і світла

Парафія при Храмі св. Антонія є багатою на різноманітні християнські спільноти. Однією з них є спільнота Віри і світла „Св. Антонія”, якій виповнюється цього року 20 років з дня її заснування. Є вона місцем зустрічі, спільного перебування та поглиблення духовного життя осіб з особливими потребами (друзів), їхніх батьків і приятелів.
З нагоди ювілею члени спільноти вирішили провести кілька травневих вихідних за межами Львова. З 1 по 3 травня друзі, їхні батьки і приятелі, разом з духівником спільноти о. Славіком Бистрим відпочивали в Брюховичах при Парафії св. Терези, в якій провадять свою душпастирську працю священики з Ордену Паллотинів.
Відкритість отців-паллотинів, мальовнича місцевість навколо та сонячна весняна погода дали змогу всім набратися сил і відірватися від повсякденних турбот.
Відпочинок був насиченим прогулянками до парку і лісу. Спільнота відвідала Вищу Духовну Семінарію Львівської архідієцезії, спільно помолившись у каплиці десятком розарію. Не забракнуло й інтеграційних танців, які легко було вивчити та які розвеселяли друзів і приятелів. Вечорами спільнота збиралась на перегляд цікавого фільму. Традиційно не могло обійтись без смаження ковбасок на грилі. 
Щодня о. Славік служив для спільноти Месу, на якій друзі з батьками та приятелі мали змогу покріпити себе Словом Божим і Євхаристією, а також була молитва літанією до Матері Божої і коронкою до Божого милосердя.
Цьогорічний відпочинок закінчився спільним фото, яке зафіксує ще одну приємну подію в житті спільноти „Св. Антонія”.
{gallery}lviv/13.05.12{/gallery}