ЛЬВІВ СВЯТКУЄ

ЛЬВІВ СВЯТКУЄ

Бог прийшов, щоб бути разом з нами, Бог прийшов, щоб стати одним з нас, щоб пережити все, що переживаємо ми. Бог не є далеким, але близьким. Близьким в цьому приході – Він приймає нашу людську природу, наше людське тіло, наші немочі. Це приносить нам радість, бо ми не самі в тому всьому, що переживаємо, що відбувається в нашому житті. Тому радіймо цією великою і радісною подією – Христос народився і продовжує народжуватися в серцях кожного з нас.

Пастирка – свята Меса в ніч Господнього Різдва завершила адвентові приготування до приходу Ісуса і урочисто відкрила цикл літургійних святкувань пов’язаних з Таємницею Втілення – Син Божий прийняв людську природу і прийшов у світ.
У Львові в парафії св. Антонія, згідно з традицією, вона відбулася після святкової Вігілії, яка об’єднала францисканців місцевого монастиря, сестер-монахинь, які служать при парафії, а також тих, хто не має з ким провести цей Святий Вечір. ”Подарунком долі” стала присутність о. Едуарда Кави, Делегата Провінціала на Україні, який через погодні умови та нерозчищені дороги не встиг доїхати до ”рідного” Борисполя, повертаючись з Польщі, і затримався у братів-львів’ян.
Пастирку для україномовної спільноти о 22.00 очолив о. Петро Франків, а з ним разом біля вівтаря молилися – о. Едуард та о. Володимир, настоятель греко-католицького храму Безсребреників Косми та Дам’яна. Під кінець Літургії о. Петро від імені всіх священиків побажав присутнім, щоб двері їхніх сердець, так як двері у цьогорічній різдвяній шопці, були завжди відчинені; щоб вони завжди знаходили двері віри, які приведуть до зустрічі з Богом, щоб ця зустріч завжди їх перемінювала, а її добрі плоди у щоденному житті захоплювали і надихали інших шукати зустрічі з Богом та відчиняти Йому двері своїх сердець.
О 24.00 звершилася Урочиста свята Меса польською мовою, яку відслужили францисканці на чолі з настоятелем – о. Владиславом.
В день Господнього Різдва, 25 грудня, незважаючи на ”несвяткову” погоду, ніщо не могло зіпсувати радості Ісусового народження. Після Євхаристії о 15.00 діти під керівництвом сестер-серцянок Пречистого Серця ПДМ представили різдвяний вертеп – було святково та весело.
І так розпочався цьогорічний період Різдва, який триватиме до 2 лютого, свята Матері Божої Громничної, щоб плавно перейти 13 лютого у Великий Піст, завершенням якого стануть події заради яких Істинний Бог прийшов на землю дві тисячі років тому як звичайне людське немовля.
{gallery}lviv/12.12.22{/gallery}