Навіщо таланти?

Навіщо таланти?

Питання про таланти тривожить, мабуть, кожну людину. Задає його собі та іншим людям той, хто розпочинає свій активний розвиток. Таке питання ставить той, хто у свому житті хоче осягнути щось більше. Про таланти запитує кожен, хто не погоджується на мілкість, сірість і ледь тепле життя.

Саме цей дар „ТАЛАНТІВ” став провідною темою зустрічі-конкурсу у францисканській парафії Преображення Господнього, що у Борисполі. У неділю, 30 жовтня, після Меси з участю дітей, усіх парафіян зібрав конкурс „СМАЧНІ СІМЕЙНІ ТАЛАНТИ”. Кожна сім’я принесла зі собою щось смачного на спільний стіл. Умова конкурсу була наступною: смаколики мали бути приготовані саморуч і спільно, цілою сім’єю. Дуже швидко великі столи у катехетичному класі наповнились різноманітними кулінарними виробами. Крім смачної їжі не забракло і солодких напоїв, також зварених власноруч, цілою сім’єю.
Найбільш радісною подією було куштування смаколиків, принесених на конкурс, які приваблювали не тільки смаком, але й чудовим виглядом, адже у їх вироблення було вкладено багато серця. Можна було спостерігати, як столи пустішали, а люди, як діти, так і дорослі, наповнювались радістю і охоче спілкуватись один із одним. І так вже, у черговий раз, вдалось доказати, що люди мають таланти, а ті, в свою чергу, приносять радість і відкривають на ближніх.
Під час конкурсу відбулись презентації, на яких йшла мова про різницю між вірою і святістю та „halloween-ом”. Також не забракло співу і танців.
Ця недільна зустріч підштовхнула до відповіді на поставлене питання: „Навіщо таланти?”
Таланти нам Господь дав для того, щоб вони приносили радість іншим, збагачували суспільство, єднали родини і підштовхували до святості.
Відкривайте свої таланти, а вони покажуть, що святість ось-ось…

{gallery}boryspil/16.11.05{/gallery}