Храмове свято в Борисполі

Храмове свято в Борисполі

Храмове свято у Францисканській парафії Преображення Господнього в Борисполі в цьому році було дуже особливим. Месу очолив о. Олександр Литвінюк, перший римо-католицький священник в місті Бориспіль.

Парафіяни з великою радістю вітали свого пастиря згідно з українською традицією – хлібом і сіллю. Отець Олександр сказав, що дуже добре пам’ятає, як у 2000-му році перший раз приїхав маршруткою у Бориспіль, а на зупинці його чекала маленька групка парафіян, котрі дуже раділи, що вже мають свого першого священика. Не було, де жити, і громада молилась у маленькому вагончику. Отець Олександр доїжджав з Києва, і все починалось від дуже маленької спільноти. За пів року до Борисполя приїхав другий францисканець – о. Томаш Риба, і отці почали жити у Борисполі на квартирі біля будови храму. Отець Олександр в проповіді порівняв спільноту парафіяльну в Борисполі до маленького джерела в Люрт, котре на початку було дуже важливим тільки для Бернадети Субіру. Проте з часом воно стало найбільшим місцем зцілень у Католицькій Церкві. Храм у Борисполі також з маленького вагончика став місцем переміни і зцілень для багатьох людей, котрі шукають Бога.
На храмове свято прибули гості зі Львова, Кременчука, Мацьківців і Києва. Після спільної молитви парафіяни і гості згідно з традицією продовжили святкування за спільним почастунком, забавами і танцями. Ми вдячні Богу за його благодать, котра перемінює нашу парафію і місто.

 {gallery}boryspil/19.08.06{/gallery}