Завершився піст і в честь цієї події молодіжна католицька спільнота „Gloria” організувала великодню вечірку, що проходила у європейських традиціях. У багатьох країнах Європи поширені великодні зайці, саме тому вечірка називалась…
![«BUNNY PARTY»](http://ofmconv.org.ua/wp-content/uploads/2015/04/maly-2015-04.jpg)
Завершився піст і в честь цієї події молодіжна католицька спільнота „Gloria” організувала великодню вечірку, що проходила у європейських традиціях. У багатьох країнах Європи поширені великодні зайці, саме тому вечірка називалась…
О. Владислав Лізун OFM Conv був відзначений президентом Броніславом Коморовським Золотим Хрестом Заслуг за інтеграцію польського суспільства в Україні, за сприяння в опіці та розвитку культури польської меншини в Україні.…
Великий Четвер Літургію Вечері Господньої, яка розпочалась о 19.00 год. в храмі Преображення Господнього, очолив бр. Станіслав Нуцковський. (więcej…)
У суботу, 28 березня 2015 р., вулицями міста пройшла екуменічна Хресна дорога, організована францисканцями. Цього року вона вирушила з греко-католицької церкви до римо-католицької. (więcej…)
В днях 20-22 березня 2015 р. у парафії Преображення Господнього в Борисполі мала місце перегринація (паломництво) фігури Матері Божої фатімської. Перегринацію провадив о. Станіслав Фірдаш, паллотин з Довбиша. (więcej…)
«Христос воскрес! Чи віриш у це?», – такими словами розпочав проповідь у неділю Воскресіння Христового о. Владислав Лізун OFM Conv, настоятель храму св. Антонія у Львові.Урочистій Месі передувала резурекційна процесія, у якій…