У суботу, 28 березня 2015 р., вулицями міста пройшла екуменічна Хресна дорога, організована францисканцями. Цього року вона вирушила з греко-католицької церкви до римо-католицької. (więcej…)
В днях 20-22 березня 2015 р. у парафії Преображення Господнього в Борисполі мала місце перегринація (паломництво) фігури Матері Божої фатімської. Перегринацію провадив о. Станіслав Фірдаш, паллотин з Довбиша. (więcej…)