„БЛАЖЕННІ ЧИСТІ СЕРЦЕМ, БО ВОНИ ПОБАЧАТЬ БОГА” (Мт 5,8)

„БЛАЖЕННІ ЧИСТІ СЕРЦЕМ, БО ВОНИ ПОБАЧАТЬ БОГА” (Мт 5,8)

„БЛАЖЕННІ ЧИСТІ СЕРЦЕМ, БО ВОНИ ПОБАЧАТЬ БОГА” (Мт 5,8). Під таким девізом відбулась XIV Францисканська Зустріч Молоді у Більшівцях, самі ж слова зі Святого Письма були обрані папою Франциском для цьогорічного Світового Дня Молоді. 

11 липня, до Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія, прибули сотні паломників зі Львова, Снятина, Тернополя, Івано-Франківська та інших куточків країни, щоб за заступництвом Марії молитися про мир в Україні та просити про потрібні ласки для себе та своїх близьких. Месу на початок Зустрічі та урочисту Євхаристію у день Храмового Свята, у неділю 12 липня, очолив Архієпископ Львівської архідієцезії Мечислав Мокшицький.

Свідоцтва богопосвячених осіб, чистота серця і молитва про мир – на них була побудована Зустріч Молоді. Щодня учасники Зустрічі Молоді мали змогу почути свідоцтва священиків і монахинь, які присвятили своє життя Богові, їхній особистий досвід життєвого вибору. О. Шимон Хапінський OFM Conv. під час конференції на тему: „Немає більшої любові від тої, коли хтось життя своє віддає” розповів про життя та місійну працю о. Михайла Томашека і о. Збігнева Стшалковського, двох францисканських мучеників із Перу, яких він знав особисто та у процесі беатифікації яких він приймає участь.

Конференцію, присвячену темі чистоти провів др. Мірослав Руцький, заступник редактора польського журналу „Miłujcie się”. У доступний і наглядовий спосіб він розповів про важливість чистоти у житті кожної, а зокрема, молодої людини, про любов і відповідальність, яку людина несе за себе і за ближнього. Свідоцтвом про жертву зі свого життя поділилися Владислав Кучинський і Юрій Нуцковський, молоді хлопці, які захищали Україну на Сході.

Під час Зустрічі молодь ходила по домівках мешканців Більшівців і спільно з ними молилася про мир в Україні. Завершилась Зустріч Молоді Євхаристією опівночі, нічною адорацією, свідченням та благословенням на те, щоб бути людьми, які випромінюватимуть Ісуса усім навколо.

{gallery}akcje/2015fsm{/gallery}