Єпископські свячення о. Ніколая Дубініна OFMConv

Єпископські свячення о. Ніколая Дубініна OFMConv

В урочистість св. Франциска Ассізького, 4 жовтня 2020 р., під час Св. Меси у Латинському Кафедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Москві, францисканець о. Ніколай Дубінін OFMConv прийняв з рук архієпископа Паоло Пецці FSCB єпископські свячення.

Розпочалася Літургія з урочистої процесії, під час якої о. Ніколая супроводжували кустош Російської Генеральної кустодії св. Франциска о. Дарій Харасимович і настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Тулі о. Сергій Тімашов. Св. Месу співслужили єпископ Кирилл Климович з єпархії св. Йосифа в Іркутську та єпископ Йосиф Верт SJ з Преображенської єпархії у Новосибірську.

Обряд рукоположення в єпископи розпочався після того, як було зачитане Євангеліє.

Спершу о. Сергій, від імені Церкви, попросив архієпископа про рукоположення в єпископи о. Ніколая. Потім канцлером курії була зачитана Апостольська грамота, в якій папа Франциск звернувся і дав дозвіл на рукоположення обраного кандидата до єпископського сану. Після Пастирського Слова, яке скерував до присутніх у храмі архієпископ Паоло, о. Ніколай склав присягу та виразив волю виконувати свої нові обов’язки.  Далі наступив момент рукоположення. Єпископи помазали голову о. Ніколая святим миром і вручили йому Євангеліє та єпископські регалії: перстень, митру і посох.

Після Причастя нововисвячений єпископ уділив вірним благословення та виразив слова подяки рідним, друзям і співбратам.

Привітання єпископу Ніколаю надіслали апостольський нунцій у Російські Федерації Джованні д’Аніелло та генеральний міністр Ордену Братів Менших Конвентуальних о. Карлос Тровареллі.

Також привітали співбрата францисканці Російської Генеральної кустодії св. Франциска Ассізького.