Iменени бр. Станіслава і бр. Матеуша

Iменени бр. Станіслава і бр. Матеуша

Неділя 18 вересня у бориспільській парафії розпочалась із святкових подій. У цей день ми святкували іменени бр. Станіслава і бр. Матеуша. Атмосферу святковості надало те, що наша парафіянка пані Люба, святкувала свій день народження, за нею вже 80 прожитих років і дуже багато спогадів.

Свої іменини, вперше святкував наймолодший наш парафіянин, якому немає ще й року – Станіслав Ліневич. У нього не має іще спогадів, але є великий запал пізнавати навколишній світ і чинити його собі підданим, поки що, опановуючи ремесло самостійного ходіння.
Під час кожної недільної Меси, ми Господу дякували за наших братів постулантів – бр. Сергія і бр. Владислава, які закінчують перший рік формації в нашому Ордені. Цей рік у нашому монастирі пробіг їм як один тиждень, хоч, як ствердив один із них, мають таке враження, що вони тут декілька років, так рідне їм це місце.
У середу, 21 вересня, ми стали свідками чергового чуда, яким нас обдарував Господь. Месу у свято св. Матея очолив бр. Матеуш, який щойно як пів місяця є з нами і пізнає таємниці української мови, бо прибув до нас із Польщі. Іменинник дуже старанно вів Месу читаючи українські тексти вводячи нас у атмосферу молитви.
Це не кінець вражень у Борисполі, бо це ще не кінець тижня. Черговою подією яку ми пережили, це завершення постулату для бр. Владислава і бр. Сергія. Увінчанням їхнього року формації стало виконання і повішання „табла”. Це вже чергова таблиця, яка появилась на стіні монастирського коридору, який веде до каплиці. Ці стенди, мовчазно розказують історію, яку у францисканськів спільноті творили відважні люди.
Святкування іменин, це гарна нагода сказати Богові „дякую” за кожну людину, яку ми зустріли на дорозі нашого життя і зауважити чудеса, які здійснюються серед нас.

{gallery}boryspil/16.09.18{/gallery}