![](http://serwer1569372.home.pl/autoinstalator/wordpress19/wp-content/uploads/2012/11/bkv_2888sa.jpg)
Дні духовного зосередження для молоді храму св. Антонія та гурту «S.Anto» тривали з другого по четверте листопада. Реколекції відбувалися у монастирі отців-паллотинів у Брюховичах. А науки проводив духівник гурту «S.Anto» францисканець о. Павло Одуй.
Молодь розважала над тим, як мати відвагу змінювати своє життя, залишаючи спогади в минулому та віддаючи майбутнє в Божі руки. Також усі разом визначили напрямки, в яких розвиватимуть діяльність молодіжної спільноти храму. Переживши вихідні молитовно, реколекції завершили веселим вечором з піснями та спілкуванням.
{gallery}lviv/12.11.09{/gallery}