Зимові канікули на Францисканських молодіжних реколекціях OASIS

Зимові канікули на Францисканських молодіжних реколекціях OASIS

Вітання від братів францисканців  з Більшівців!

На цьому тижні закінчилися наші НОВОРІЧНІ  молодіжні реколекції, які проходили з 28 грудня 2011 по 5 січня 2012 року в Більшівцях. Приємною несподіванкою для нас стала кількість учасників. На OASIS з’їхалась молодь з кількох областей України, а саме з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей. І разом з аніматорами нас було 106.

Приїхало багато учасників, які були на осінніх реколекціях. Тим, хто приїхав вперше, познайомитися ближче з іншими учасниками допомогли такі спільні пункти програми, як малі групи, майстер класи, веселі вечори, гра «Таємний друг», спільні прогулянки.

 

Було схоже, ніби зібралася одна велика родина. Атмосфері реколекцій також сприяла тема «Створені для Любові». Ми говорили про риси чоловіка і жінки, про відносини між ними, побудовані на Любові, якою може бути сім’я.

Зустріч Нового Року була справді фантастична!!! А саме святкова вечеря, спільні забави, розпочали ми Новий рік з виставлення Пресвятих Дарів, а також  Літургії, а продовжили привітаннями і побажаннями один одному, пізніше були бенгальські вогні і звичайно танці. Було супер!

Крім цього ми разом молилися і це найважливіше. Ми молилися псалмами, піснями і танцем. Відкривали своє серце для Ісуса на стільки на скільки могли. На молитві пробачення намагалися згадати кого ми образили і пробачити тим, хто образив нас. Це дало можливість кожному з нас розпочати цей рік вже іншими.

Дякуємо Богу за кожен день цих реколекцій, за кожного учасника, аніматора, за отців, які долучилися до нас!

І звичайно запрошуємо всіх на наступний OASIS в часі весняних канікул! Якщо тобі від 14 до 18 років, ти шукаєш чогось нового, тобі набридло проводити канікули перед  телевізором або комп’ютером і ти хочеш знайти нових друзів, то OASIS саме для тебе! До зустрічі весною!!!!!!!!!