XXI ПАЛОМНИЦТВО  ДО САНКТУАРІЮ ГОСПОДНІХ СТРАСТЕЙ І МАТЕРІ БОЖОЇ КАЛЬВАРІЙСЬКОЇ

XXI ПАЛОМНИЦТВО ДО САНКТУАРІЮ ГОСПОДНІХ СТРАСТЕЙ І МАТЕРІ БОЖОЇ КАЛЬВАРІЙСЬКОЇ

відбудеться в днях 11-15 серпня 2012 року
Початки монастиря та місцевості Кальварія Пацлавська пов’язані з постаттю Андрія Максиміліана Фредра, польського історика, політичного письменника, завдяки ініціативі якого в 1665 році побудовано дерев’яний костел і монастир, до якого Фредро хотів спровадити монахів.

Після розмов з різними згромадженнями лише францисканці відповіли на основні вимоги фундатора та прибули до Кальварії у 1668 році, де працюють до сьогоднішнього дня.
Монастир і каплиці в Кальварії Пацлавській добудовувались протягом століть.
Зокрема у 1770-1775 роках збудовано новий храм завдяки чималим сумам коштів, які пожертвував Степан Йосип Дверницький, польський шляхтич, якого і до сьогодні вважають одним із найбільших добродіїв-жертводавців для монастиря.
Сьогоднішній храм походить із фундації Степана Йосипа Дверницького, побудований у 1770-1775 роках, а його урочисте посвячення єпископом Яковом Валеріаном Тумановичем  відбулось 29 вересня 1776 року.
Піше паломництво до Санктуарію Господніх Страстей і Матері Божої Кальварійської розпочнеться 11 серпня о 8.00 год. Месою у парафіяльному костелі в Тщенці (Мостиський район Львівської області).

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЛОМНИКА
Паломництво – це подорож, сповнена молитви, взаємного свідоцтва.
Паломнику необхідно:
► мати відповідний стан здоров’я, щоб подолати щодня відстань 30 км;
► бути скромно одягненим (плечі та живіт повинні бути закритими);
► залишати за собою порядок на місцях відпочинку.
Паломник бере з собою:
► відповідне взуття на низькій підошві на сонячну та дощову погоду (не шльопанці).
► захисний убір на голову від сонця;
► ложку, глибоку тарілку та чашку;
► бинти: звичайний і еластичний;
► ковдру або спальний мішок, карімат (хто має можливість, може взяти зі собою намет);
► особи, які приймають особисті ліки, повинні обов’язково взяти їх з собою.
Слід пам’ятати:
► Паломництво має характер подяки та покаяння, тому кожен паломник повинен брати участь в щоденній Святій Месі, молитвах, конференціях тощо.
► У   паломництві   слід   прислухатись    до   вказівок    організатора,    забороняється самовільно відлучатися від групи, забороняється вживати спиртні напої.
►  Під   час  паломництва   доведеться   ночувати   в   хатах,   шкільних   приміщеннях, стодолах тощо.
► На час паломництва слід запастися продуктами, що можуть довго зберігатися.
► Під час паломництва багажі на місця нічлігів перевозитиме автомобіль. Кожну окрему одиницю багажу (сумку, рюкзак і т. ін.) слід позначити нашивкою, на якій вказано ім’я та прізвище власника, назву парафії.
► У паломництві беруть участь лікарі та медсестри, що надають необхідну медичну допомогу.
Усіх, хто записаний, просимо терміново подати організаторам персональні дані: номер паспорта, дату народження і заплатити 50 грн.
Шановні настоятелі.
Просимо Вас переказати вище подану інформацію всім вірним, які збираються вирушити у паломництво до Санктуарію Господніх Страстей і Матері Божої Кальварійської та заздалегідь поінформувати організаторів про кількість осіб з Вашої парафії, які візьмуть участь у паломництві, в тому числі лікарів, медсестер.