Ювілейне паломництво на Кальварію Пацлавську

Ювілейне паломництво на Кальварію Пацлавську

Цього року, 11-15 серпня, уже у двадцять п’яте, відбулося піше паломництво з України на Кальварію Пацлавську. За традицією паломники вирушили з храму св. Йосифа у Волиці. Святу Месу, що стала початком цієї події, очолив єпископ Леон Малий, львівський єпископ-помічник, який, як і минулого року, приєднався до нашої прощі.

Першого дня ми вже були у Перемишлі, де на ніч нас прийняли брати-францисканці і сестри-серцянки. Наступного ранку Євхаристію у кафедральному храмі звершив перемиський митрополит Адам Шаль, а дійшовши до Кальварії, ми взяли участь у Святій Месі під проводом єпископа Лєшка Лєшкєвіча, єпископа-помічника з Тарнова. Під час літургії до санктуарію були урочисто внесені мощі блаженних мучеників з Перу – Збігнева Стшалковського і Міхала Томашека, а також посвячено їхній образ.
Другий день Великого Кальварійського Відпусту був присвячений роздумам над таємницями похорону і внебовзяття Пресвятої Діви Марії, у цьому нам допомагали каплички-стації на кальварійських пагорбах, а ввечері єпископ Адам Шаль очолив Євхаристію, під час якої до санктуарію внесли мощі св. Фаустини Ковальської.
У першій половині третього дня ми брали участь у роздумах над Мукою Ісуса Христа, а ввечері молилися разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким, митрополитом львівським. Під час цієї літургії кальварійський санктуарій отримав мощі св. Йоана Павла ІІ.
Наше паломництво завершила Євхаристія, яку звершили нововисвячені францисканці, опівночі 15 серпня.

{gallery}akcje/16.08.15{/gallery}