3 грудня, представники парафіяльної громади костелу святого Антонія з Падуї у Львові передали польським та українським парламентаріям Петицію щодо повернення парафіяльного будинку. Парламентська група Польського сейму прибула до Львова аби взяти…
4 грудня, після однієї з недільних Мес, парафіяни храму святого Антонія з Падуї мали нагоду насолодитися чудовим співом студентського хору народної хорової капели «Діброва» Національного лісотехнічного університету України. (więcej…)
3 грудня, кілька сотень львів’ян та гостей міста завітали до Курії Львівської Архідієцезії Римо-Католицької Церкви аби взяти участь у V Доброчинному різдвяному ярмарку, організованому Фондом «Даймо надію».Кошти, виручені під час…