Радість в спільноті – це Божий дар. В остатні дні перед Великим Постом, наша парафіяльна спільнота переживала цю радість, через забаву. Отож різні групи в відповідні дні збиралися на чудові…
В цей прекрасний, весняний день, 9 березня відбувся день зосередження для Євангелізаційної спільноти в Хмельницьку на Гречанах, в реколекційному будинку отців Єзуітів. Духовним наставником якої є брат Петро Франків. Учасники…