«Господи додай нам віри» Лк 17,5

«Господи додай нам віри» Лк 17,5

Символічно, що в Рік Віри саме ці слова були вибрані темою цьогорічних великопісних реколекцій, які проходили 22-24 лютого в Парафії Св. Йосипа в Кременчуці. Слово Боже проголошував о. Андрій Мацькув, місіонер Облат Непорочної Діви Марії, з Полтави. Реколекції розпочалися в п’ятницю Хресною дорогою з розважаннями про віру.

Суботній день розпочався молитвою поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах, під час якої всі молилися «Гіркі жалі», а потім була проповідь, яка мала на меті приготувати вірних до Таїнства Сповіді. О. Андрій говорив про те, що робити щоб наша віра була живою, перше це тікати від гріха, який у Старому Завіті порівнюється до «гадюки, яка кусає», бо саме він перешкоджує нам бути в гармонії з Богом, нашим Отцем, який нас безмежно любить. «Божа любов, Його милосердя, є як рясний дощ, який Господь прагне вилити на нас, такий собі сильний потік любові, – порівняв о. Андрій, – але коли людина грішить то вона ніби є під скляним ковпаком – бачить цей дощ, бачить скільки Бог дає любові, але сама вона не може ввійти під цей дощ, не може зануритися в цю Божу любов. І саме гріх заважає, щоб Божа любов розливалася у нашому серці».

День був досить насичений – Євхаристія, конференції, ділення в групах і на закінчення смачний обід.

В неділю, коли всі також дякували Богу за понтифікат Святішого Отця Бенедикта XVI, о. Андрій говорив чому серед нас є невіруючі люди та про небезпеки, які підстерігають кожного нас на дорозі віри, а саме вплив хворого середовища, яке оточує нас, вплив лихої преси, яка часто є «лжепророком» чи «вовком в овечій шкурі», та звичайно занедбання християнських практик. О. Андрій заохотив кожного жити вірою, «бо той перемагає світ, хто вірує, що Ісус Христос Син Божий».

Це був дійсно благословенний час і всі були щиро вдячні о. Андрію та настоятелюпарафії  бр. Миколі Орачу OFMConv за організацію цих реколекцій, які дали поживу для тих, хто з них скористався і зміцнили фундамент нашої віри.

{gallery}kremenczuk/13.02.26{/gallery}