VII Чемпіонат Європи серед священиків з футзалу

„Caritas Christi urget nos”, під таким гаслом в  днях від 25 лютого до 1 березня у Словенії відбувся VII Чемпіонат Європи з футзалу серед священиків. Організатори приймали учасників з тринадцятьох держав у містах Це́льє та Залєц.

Україну представляли духовні особи з Львівської, Київсько-Житомирської та Харківсько-Запорізької дієцезії на чолі з капітаном о. др. Мареком Нєдзвецьким, Настоятелем з Яворова. Першого дня відбувся відбірковий етап „спортсменів в сутанах” в чотирьох групах. Після матчів з Боснією і Герцеговиною, Румунією та Австрією збірна України зайняла 6 місце в групі в кваліфікаціях до фіналу. В день фіналу в матчі з збірною Італії наші „духовні спортсмени” поступились результатом 4:1 і зайняли 12 місце в Чемпіонаті.
Безсумнівними переможцями стали поляки, котрі у фінальному матчі виграли у боснійців з результатом 4:0. Протягом турніру хороші результати проявила команда отців з Словаччини, котрі перемогли хорватів в боротьбі за третє місце.
Словенські священики, добре справились із організацією Чемпіонату і крім спортивного духу учасники змогли пізнати культуру та життя Церкви в Словенії. Колориту та радості  на спільних зустрічах додавали священики з Португалії, котрі проявляли свій життєрадісний дух.
В наступному році це спортивне свято планується зорганізувати у Білорусії, де хочеться досягти кращих результатів нашої збірної. Надіємося на підмогу спортсменів-священиків з інших дієцезій України.